صفحه اصلی
اطلاعیه پذیرش بدون آزمون(استعداددرخشان) به شیوه استادمحور مقطع کارشناسی ارشدو دکتری 1404-1403
  • 7110 بازدید

اطلاعیه پذیرش دانشجویان استعداد درخشان در دوره دکتری و کارشناسی ارشد به شیوه استادمحور - سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳

دانشگاه شهید بهشتی در اجرای سیاست‌های هدایت و حمایت از دانشجویان برتر و به منظور فراهم نمودن زمینه جذب آنان برای ورود به دوره دکتری و کارشناسی‌ارشد به استناد آئین نامه شورای هدایت استعدادهای درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (ابلاغیه ۳۵۷۸۳۱/۲ مورخ ۲۱/‏۱۲/‏۱۴۰۲ و مصوبات شورای آموزشی دانشگاه) از بین دانش آموختگان و دانشجویان نیمسال آخر, با رعایت کامل شرایط اعلام شده، برای سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ مطابق لیست رشته و عناوین طرح‌های اساتید میزبان در دوره کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی به شیوه استاد محور دانشجو می‌پذیرد.

 

ضروری است متقاضیان در صورت احراز شرایط (طبق شیوه نامه) نسبت به ثبت نام و بارگذاری اطلاعات در سامانه جامع آموزشی دانشگاه (گلستان https://ems1.sbu.ac.ir/forms/authenticateuser/main.htm) پذیرش داوطلبان دکتری تخصصی / ‏ کارشناسی ارشد استعداد درخشان استاد محور اقدام نمایند. پذیرش و ثبت نام از تاریخ 02/‏۰4/‏۱۴۰۳  لغایت 15/‏۰۴/‏۱۴۰۳  خواهد بود.

**تذکرات مهم

  • رشته تحصیلی مورد تقاضا باید با رشته تحصیلی مقطع قبل متقاضی مرتبط باشد. (مطابق دفترچه سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور)
  • لازم است کلیه داوطلبان نسبت به ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایند. مدارک متقاضیانی که در مهلت مقرر اقدام به ثبت‌نام اینترنتی نکرده باشند، به هیچ وجه بررسی نخواهد شد.
  • داوطلبان فقط در یک رشته گرایش از یک مجموعه امتحانی می‌توانند ثبت نام نمایند.
  • تغییر رشته یا محل تحصیل افراد پذیرفته شده و یا تغییر عنوان پروژه، مجاز نیست.
  • پذیرش نهایی متقاضیان منوط به تأیید سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور است.
  • شناسه کاربری و گذرواژه خود را که در سامانه تعریف می نمائید برای تکمیل ثبت نام و اعلام نتایج یادداشت فرمائید.
  • از بارگذاری (screenshot) از صفحه مانیتور به عنوان کارنامه و مدارکی که وضوح کامل ندارند، خودداری گردد. این مدارک بررسی نخواهند شد.
  • لازم است کلیه مدارک پژوهشی - مقالات علمی -کنفرانس‌های داخلی و خارجی - گواهی‌های علمی آموزشی و توصیه نامه‌ها - کارنامه آزمون زبان عمومی معتبر و ... طبق شیوه نامه در بازه زمانی ثبت نام به صورت الکترونیکی در سامانه بارگذاری گردد. به مدارکی که در سامانه بارگذاری نشده باشند امتیازی تعلق نخواهد گرفت.
  • مهلت ثبت نام تمدید نخواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکل یا رفع ابهام، جهت پاسخگویی سوالات احتمالی در خصوص شیوه نامه به آدرس ایمیل sbutalent@sbu.ac.ir مکاتبه و یا در روزهای کاری از ساعت 7 لغایت 13 با شماره تلفن 29903135 دفتر استعداد درخشان دانشگاه تماس حاصل فرمائید.

فرم گواهی رتبه 20% برتر (برای متقاضیان کارشناسی ارشد)

 فرم تقاضای کارشناسی ارشد استادمحور1403

 فرم تقاضای دکتری استادمحور 1403

عناوین نیازها و اساتید میزبان پذیرش استاد محور 1403

شیوه نامه دکتری استعداد درخشان استادمحور 1403

شیوه نامه کارشناسی ارشد استعداد درخشان استادمحور 1403

 

افزودن نظرات